Мека играчка зајче

(0 Прегледи) 3 Продадени

890,00ден

Рачно изработена мека играчка со скриено џебче во кое може да се складира цуцла, лигавче. Совршен подарок и додаток за прекрасни слики со вашите малечки.

Димензија: 27 x 30 cm

На залиха

Категорија
Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “Мека играчка зајче”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X