Мека играчка зајче

(0 Прегледи) 7 Продадени

890,00ден

Рачно изработена мека играчка совршена за вашето малечко.

Димензија: 38-40cm

SKU: Не е достапно Категорија
Дезени

, , , , ,

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “Мека играчка зајче”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X