МЕКИ, ПАМУЧНИ УДОБНИ
ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НАШАТА КОЛЕКЦИЈА!
Погледни повеќе ...
НАЈУБАВ ПОДАРОК ЗА СЕКОЕ БЕБЕ
Нарачајте вредносен ваучер - Подарок
Погледни повеќе ...
GOTS Сертифицирани
производи од органски памук за бебиња и деца
Погледни повеќе ...
НОВА КОЛЕКЦИЈА
Новата колекција на ELO. располага со прекрасни пастелни и неутрални дезени и производи кои се неопходни од првиот ден на доаѓање на свет на вашето малечко изработени од 100% природни материјали
Click Here
Previous slide
Next slide
За новороденчиња

MUST-HAVES!

Се спремате за доаѓање на свет на вашето малечко? ЕЛО. ви подготви листа на работи кои ви се најнеопходи од првите денови на вашето новороденче, за безбеден и мирен сон, за нега, игра, за на прошетка… Производи кои се безбедни, функционални и нежни за чувствителната бебешка кожа.

Акција

ГОЛЕМ ПОПУСТ!

Очекувате новороденче или потребен ви е подарок, одберете стилски производи изработени од органски памук по намалени цени

Најнови Дезени

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X