-20%

БАЛДАХИН

Original price was: 4.990,00ден.Current price is: 3.990,00ден.

Балдахин завеса за детска соба

Димензии: 250×50 cm

Состав: 100% органски памук/муслин, обрач 100% метал

Се изработува по нарачка од 5-7 дена

На залиха

SKU: BALDAHIN CREME Категорија Ознаки: ,
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X