-15%

ОРГАНИЗЕР MR. SHELDON

Original price was: 890,00ден.Current price is: 757,00ден.

Соодветен за складирање на сите потребни работи за вашето дете на едно место. Располага со два џеба, соодветни за сместување на пелени, цуцли, шишенца, играчки.

Димензии: 60×30см

На залиха

SKU: organizer mr.sheldon Категорија Ознаки: ,

ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ

Соодветен за складирање на сите потребни работи за вашето дете на едно место. Располага со два џеба, соодветни за сместување на пелени, цуцли, шишенца, играчки.

Димензии: 45×30см

Состав: Навдорешен дел: Органски муслин 100% памук

Внатрешен дел: Хипоалергенско силиконско полнење

Инструккции за одржување:

Се пере на програм за деликатни материјали, 30 степени

Се пегла на средна температура

Dimensions 45 × 28 cm
Дезени

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X