-15%

ОГРАДИЦА LINIA

Original price was: 1.390,00ден.Current price is: 1.182,00ден.

Оградица за креветче

Димензија: 190x36cm, врвки на горна и долна страна вкупно 12

Димензијата на оградицата е адаптабилна, одговара за креветче со димензија 120 x 60 см и за 140 x 70 см

Состав: 100% органски памук / исполна 100% полиестер

На залиха

SKU: OGRADICA-2-1-3-1 Категории , Ознаки: ,
Dimensions 190 × 36 cm
Дезени

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X