Мека играчка зајче

890,00ден

Рачно изработена мека играчка со скриено џебче во кое може да се складира цуцла, лигавче. Совршен подарок и додаток за прекрасни слики со вашите малечки.

Димензија: 27 x 30 cm

На залиха

Категорија
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X