-15%

ЛЕТНА ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ LINIA 6-18m

Original price was: 1.790,00ден.Current price is: 1.522,00ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ЗА ВОЗРАСТ ОД 6-18 МЕСЕЦИ, TOG 1.0

СОСТАВ: НАДВОРЕШНОСТ: 100% ОРГАНСКИ ПАМУК, ВНАТРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ: 100% ПАМУК

На залиха

SKU: VREKICKA ZA SPIENJE APRIL-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-2-1-3-1-1-2 Категории , Ознака:
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X