-15%

БАМПЕР ОГРАДИЦА MIGALOO

Original price was: 1.690,00ден.Current price is: 1.437,00ден.

Оградица во форма на цилиндар со должина од 2м и дијаметар 12 см

Состав; надворешен дел 100% органски памук

внатрешен дел 100% полиестер

Бампер оградицата е замена за клaсична оградица, соодветна за бебешко и детско креветче како странична заштита

Лесна за одржување

На залиха

SKU: BAMPER OGRADICA SUNSHINE-1-1-1-2-1-2-1 Категории , Ознаки: , ,
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X