-30%

ЈОРГАНЧЕ JUST LIKE THE MOON

(0 Прегледи) 2 Продадени

1.113,00ден

Јуниор прекривка изработен од органски памук со полнење од силиконски снегулки

Димензија на јорганчето е 130×100см

На залиха

SKU: JUST LIKE THE MOON Категории , Ознака:
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “ЈОРГАНЧЕ JUST LIKE THE MOON”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X