БАЛДАХИН

(0 Прегледи) 0 Продадени

4.990,00ден

Балдахин завеса за детска соба

Димензии: 250×50 cm

Состав: 100% органски памук/муслин, обрач 100% метал

Се изработува по нарачка од 5-7 дена

На залиха

SKU: BALDAHIN CREME Категорија Ознаки: ,
Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “БАЛДАХИН”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X