BABY ПОСТЕЛНИНА HAZEL

(0 Прегледи) 0 Продадени

1.790,00ден

Бебешка постелнина составена од перниче со дименции 45×35 см и

тенко јорганче/прекривка со димензии 80×100 см.

Состав : 100% органски памук, полнење 100% полиестер

На залиха

SKU: BABY POSTELNINA BISCUIT-1-1-5 Категорија Ознака:
Dimensions 100 × 80 cm
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “BABY ПОСТЕЛНИНА HAZEL”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X