СЕТ ПОСТЕЛНИНА FLOCK

(0 Прегледи) 0 Продадени

1.790,00ден

Чаршавче со ластик за креветче 120×60 cm или 140x70cm, 100% органски памук.

Навлака за перница 4ox50см, 100% органски памук.

На залиха

SKU: JUNIOR POSTELNINA LITTLE COALA-1-1-2-1-1 Категории , Ознака:
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “СЕТ ПОСТЕЛНИНА FLOCK”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X