За Нас

ELO.MK располага со ексклузивна линија на стилски производи од органско потекло, вклучувајќи детска гардероба и аксесоари. Нашите производи се направени од материјали од природно потекло што овозможува кожата на вашето дете да дише и да е заштитена. Колоритни, разиграни и уникатни се моделите на брендот ELO., но исто така неверојатно удобни и пријатни. Вистиски избор за модно совесните потрошувачи.

Навремена испорака

Испорака на сите производи за три или четири работни денови.

Најдобар квалитет

Нашите производи се направени од материјали од природно потекло.

Најдобри цени

Висок избор на производи за вашето дете по најдобри цени.

Гарантирано плаќање

Плаќање со VISA, EC/MC и Maestro или при сама достава.

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X