КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО 2022

КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО 2022
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
БАЛДАХИН
Балдахин завеса за детска соба Димензии: 250x50 cm Состав: 100% органски памук/муслин, обрач 1..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
BABY ПОСТЕЛНИНА
Бебешка постелнина составена од перниче со дименции 45x35 см и тенко јорганче/прекривка со дименз..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
BABY ПОСТЕЛНИНА
Бебешка постелнина составена од перниче со дименции 45x35 см и тенко јорганче/прекривка со дименз..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
BABY ПОСТЕЛНИНА
Бебешка постелнина составена од перниче со дименции 45x35 см и тенко јорганче/прекривка со дименз..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
BABY ПОСТЕЛНИНА
Бебешка постелнина составена од перниче со дименции 45x35 см и тенко јорганче/прекривка со дименз..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
BABY ПОСТЕЛНИНА
Бебешка постелнина составена од перниче со дименции 45x35 см и тенко јорганче/прекривка со дименз..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
BABY ПОСТЕЛНИНА
Бебешка постелнина составена од перниче со дименции 45x35 см и тенко јорганче/прекривка со дименз..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.

Распродадено

Распродадено

BABY ПОСТЕЛНИНА
Бебешка постелнина составена од перниче со дименции 45x35 см и тенко јорганче/прекривка со дименз..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.

Распродадено

Распродадено

ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА
..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.

Распродадено

Распродадено

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ
..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.

Распродадено

Распродадено

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ
..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТЧЕ
Оградица за креветче Димензија: 190x30cm, врвки на горна и долна страна вкупно 10 Димензијата ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТЧЕ
Оградица за креветче Димензија: 190x30cm, врвки на горна и долна страна вкупно 10 Димензијата ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Elo © 2022. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895