Распродадено
ЈОРГАН ЕЖИЊА

ЈОРГАН ЕЖИЊА

1.190 ден.
Шифра на производ: ЈОРГАН ЕЖИЊА
Достапност: Распродадено
Количина:

Бебешки јорган изработен од органски памук со полнење од силиконски снегулки

Димензија на јорганчето е 120x100см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS
ЈОРГАН ЕЖИЊА Бебешки јорган изработен од органски памук со полнење од силиконски снегулки Димензија на јорганчето е 120x100см .. Category: Product #: ЈОРГАН ЕЖИЊА Regular price: 1.190 ден. 1.190 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje