-18%

Бебешки сет (3 парчиња) Linia

Original price was: 4.870,00ден.Current price is: 3.990,00ден.

Бебешки сет постелнина составен од:

Навлака за перница со димензија 35x45cm и чаршавче со ластик за креветче 120x60cm или 140x70cm

Органско ќебе 80x100cm

Оградица за креветче 190x35cm

 

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X