-18%

Бебешки сет ( 2 парчиња) Flock

Original price was: 3.280,00ден.Current price is: 2.690,00ден.

Сет постелнина кој се состои од

сет постелнина: навлака за перничка 45x50cm и чаршавче со ластик за бебешко креветче со димензија 120x 60cm или 140 x 70cm

органско ќебе со димензија 80 x 100cm.

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X