-15%

ОГРАДИЦА JUST LIKE THE MOON

(0 Прегледи) 5 Продадени

842,00ден

Оградица за креветче

Димензија: 190x30cm, врвки на горна и долна страна вкупно 10

Димензијата на оградицата е адаптабилна, одговара за креветче со димензија 120 x 60 см и за 140 x 70 см

Состав: 100% органски памук / исполна 100% полиестер

На залиха

SKU: OGRADICA JUST LIKE THE MOON Категории , Ознаки: ,
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

Напиши оцена

Биди првиот кој ќе даде оцена “ОГРАДИЦА JUST LIKE THE MOON”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X