-15%

МУСЛИНСКО ЌЕБЕ ЗЕЛЕНО ДВОСТРАНО

(1 Преглед) 6 Продадени

842,00ден

Ќебе изработено од 100% памук

Димензија: 100cm x 80cm (+-2/3 см)

Содржи рачно изработени детали (пом пом)

Да се внимава при одржување/перење, се пере рачно или на програм за рачно перење/деликатно

На залиха

SKU: MUSLINSKO KEBE ZELENO Категорија Ознака:
Оцени од купувачи
 • 5
  1 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  100%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
1 Оценка за МУСЛИНСКО ЌЕБЕ ЗЕЛЕНО ДВОСТРАНО
 • kocevskiigore

  Топ

Напиши оцена

Оценувај

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X