-15%

МУСЛИНСКО ЌЕБЕ СВЕТЛО ПЛАВО

(0 Прегледи) 1 Продадени

842,00ден

Ќебе изработено од 100% памук

Димензија: 100cm x 80cm (+-2/3 см)

Содржи рачно изработени детали (пом пом)

Да се внимава при одржување/перење, се пере рачно или на програм за рачно перење/деликатно

Нема на залиха

SKU: MUSLINSKO KEBE PLAVO Категорија Ознака:
Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “МУСЛИНСКО ЌЕБЕ СВЕТЛО ПЛАВО”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X