-30%

МОНТЕСОРИ ДУШЕК DASH

(0 Прегледи) 2 Продадени

1.183,00ден

Убавa и практична повеќенаменска подлога за играње, душек за спиење.

Димензија 120x60x4cm.

Оваа удобна подлога за играње, е практична и корисна од самото раѓање како подлога за играње, душек или наддушек, за преспивање, играње, читање на под по Монтесори методологијата.

Навлаката лесно се отстранува и се одржува.

Достапна во повеќе дезени

Состав: Надворешен дел/прекривка 100% органски памук

Внатрешен дел: 100% Полиуретанска пена

Одржување: Навлаката се отстранува и пере на 30 степени.

Нема на залиха

SKU: MONTESORI DUSEK DASH Категорија
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

Напиши оцена

Биди првиот кој ќе даде оцена “МОНТЕСОРИ ДУШЕК DASH”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X