-15%

ПОНЧО ЗА ПЛАЖА МУСЛИН БЕЛО 1-4 ГОДИНИ

Original price was: 926,50ден.Current price is: 787,95ден.

Пончо за плажа, изработено од муслин, погодно за возраст од 1-4години. Муслинот е материјал кој е апсорбирачки и ја заштитува нежната бебешка кожа.

Нема на залиха

Категорија
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X