-15%

ПОНЧО ЗА ПЛАЖА МУСЛИН МИНТ 0-1 ГОДИНА

(0 Прегледи) 4 Продадени

715,70ден

Пончо за плажа, изработено од муслин, погодно за возраст од 0-1г. Муслинот е материјал кој е апсорбирачки и ја заштитува нежната бебешка кожа.

На залиха

Категорија
Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “ПОНЧО ЗА ПЛАЖА МУСЛИН МИНТ 0-1 ГОДИНА”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X