ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ TIGER

(0 Прегледи) 6 Продадени

1.890,00ден

Мултифункционална подлога за играње, спиење, за развој на моторичките вештини кај детето и tummy time. Искомбинирана со нашите дрвени игрални може да го анимира вашете дете долго време. Соодветна за на под или пак на отворено, во двор, градина, парк. Урбан модерен и практичен производ.

Состав: Надворешен: 100% органски памук, Исполна: 100% полиестер

Димензија: Круг: 120 cm дијаметар

Нема на залиха

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ TIGER”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X