Плетено зајче

(0 Прегледи) 10 Продадени

690,00ден

Ова рачно изработено плетено зајче ќе стане најголем пријател на вашите малечки.  Одличена играчка за малите рачиња на вашето бебе како и одличен аксесоар на детската соба. Прекрасен и уникатен поклон со кој нема да погрешите.

Карактеристики:

 • памучна волница
 • силиконско полнење
 • димензија 27 см +- 2%

Нема на залиха

Категорија

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “Плетено зајче”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X