ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ RAINBOW

(0 Прегледи) 10 Продадени

1.590,00ден

На залиха

SKU: PERNICA ZA DOENJE Категории , Ознаки: ,

Сите мајки знаат дека доењето е непроценливо важно но во исто време e и голем предизвик. Постојат многу производи за помош на мајките при доење но само со добар избор на производ кој би го користеле, доењето ќе ви стане пријатно искуство. Изработена од специфичен материјал и форма кои создаваат пријатност и комфорт кај вас и вашето малечко.
Пробајте ја нашата перница за доење во облик на полумесечина и создадете ново искуство во доењето на вашето малечко.

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ RAINBOW”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X