ОРГАНСКО ЌЕБЕ MR HOMEY

(0 Прегледи) 13 Продадени

1.390,00ден

Димензија 80x100cm Состав: горен дел 100% органски памук, долен дел 72% памук, 8% еластин, 20% полиестер

На залиха

SKU: ORGANSKO KEBE MR HOMEY Категории , Ознаки: ,
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “ОРГАНСКО ЌЕБЕ MR HOMEY”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X