ОРГАНСКО ЌЕБЕ BISCUIT

(0 Прегледи) 2 Продадени

1.390,00ден

Димензија 80x100cm Состав: горен дел 100% органски памук, долен дел 100% полиестер

На залиха

SKU: ORGANSKO KEBE BISCUIT Категории , Ознаки: ,
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

Напиши оцена

Биди првиот кој ќе даде оцена “ОРГАНСКО ЌЕБЕ BISCUIT”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X