ОГРАДИЦА FLOCK

(0 Прегледи) 1 Продадени

1.390,00ден

Оградица за креветче

Димензија: 190x36cm, врвки на горна и долна страна вкупно 12

Димензијата на оградицата е адаптабилна, одговара за креветче со димензија 120 x 60 см и за 140 x 70 см

Состав: 100% органски памук / исполна 100% полиестер

На залиха

SKU: OGRADICA-2-1 Категории , Ознаки: ,
Dimensions 190 × 36 cm
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “ОГРАДИЦА FLOCK”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X