-15%

Муслинско ќебе бело

(0 Прегледи) 2 Продадени

1.097,00ден

Муслинско ќебе, лесно, прозрачно и нежно, прав избор за деликатната бебешка кожа и летните топли денови. Со димензија 80 x 100 cm.

На залиха

Тежина 1097 кг
Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “Муслинско ќебе бело”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X