Мека играчка мрзливец

(0 Прегледи) 2 Продадени

890,00ден

Рачно изработена мека играчка совршена за вашето малечко. Долгите рачиња се створени за гушкање и прикачување на количка или креветче.

Димензија: 30 x 26 cm

Нема на залиха

Категорија
Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “Мека играчка мрзливец”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X