-15%

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ SOFTY 6-18 M

(0 Прегледи) 2 Продадени

1.522,00ден

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ СО ПОДЕСЛИВА ГОЛЕМИНА ЗА ОД 6-18 МЕСЕЦИ

ДОЛЖИНА: ВРЗАНА 80 СМ-(6-12 МЕСЕЦИ)

ПУШТЕНА 93 СМ (12-18/24 МЕСЕЦИ)

СОСТАВ: НАДВОРЕШНОСТ: 100% ОРГАНСКИ ПАМУК

ВНАТРЕШНОСТ: 100% ПАМУК

На залиха

SKU: VREKICKA ZA SPIENJE OH DEER-1 Категорија Ознака:
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ SOFTY 6-18 M”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X