БЕБЕШКО ГНЕЗДО SOFTY

(0 Прегледи) 7 Продадени

3.690,00ден

Бебешко гнездо

Димензии 100×55см

Состав: Прекривка 100% GOTS сертифициран органски памук

Бампер/Оградица 100% полиестер

Подлога: 100% полиуретанска пена

На залиха

SKU: BEBESKO GNEZDO FLOCK-2-2 Категории , Ознаки: ,
Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “БЕБЕШКО ГНЕЗДО SOFTY”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X