-18%

Бебешка сет ( 2 парчиња) Linia

2.690,00ден

Сет постелнина кој се состои од

сет постелнина: навлака за перничка 45x50cm и чаршавче со ластик за бебешко креветче со димензија 120x 60cm или 140 x 70cm

органско ќебе со димензија 80 x 100cm.

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X