-29%

Бебешка постелнина- Triplet

(0 Прегледи) 2 Продадени

990,00ден

Бебешка постелнина изработена од 100% сертифициран органски памук.

Карактеристики:

Навлака за јорганче 120 x 100cm

Навлака за перничка 45 x 35 cm

Нема на залиха

Категорија
Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “Бебешка постелнина- Triplet”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X