БАЊАРКА SOFTY

(0 Прегледи) 3 Продадени

1.290,00ден

Детска бањарка со капа

Состав: 100% памук

Димензија: 80 см 80 см

На залиха (може да се нарача повторно)

SKU: BANJARKA BISCUIT--1-1 Категории , Ознаки: , , ,
Dimensions 80 × 80 cm
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “БАЊАРКА SOFTY”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X