-30%

БАМПЕР ОГРАДИЦА MR HOMEY

(0 Прегледи) 3 Продадени

1.113,00ден

Оградица во форма на цилиндар со должина од 2м и дијаметар 12 см

Состав; надворешен дел 100% органски памук

внатрешен дел 100% полиестер

Бампер оградицата е замена за клесична оградица, соодветна за бебешко и детско креветче како странична заштита

Лесна за оджување

На залиха

SKU: BAMPER OGRADICA SUNSHINE-1-1-1-1 Категории , , Ознаки: , ,
Дезени

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Ѕвездички
  0%
  4 Ѕвездички
  0%
  3 Ѕвездички
  0%
  2 Ѕвездички
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

%s Прегледи

Биди првиот кој ќе даде оцена “БАМПЕР ОГРАДИЦА MR HOMEY”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X