Распродадено
ЌЕБЕ MИНТ СО ПОМ ПОМ

ЌЕБЕ MИНТ СО ПОМ ПОМ

990 ден.690 ден.
Шифра на производ: Ќебе минт со пом пом
Достапност: In Stock
Количина:

Ќебе изработено од 100% памук

Димензија: 100cm x 80cm (+-2/3 см)

Содржи рачно изработени детали (пом пом)

Да се внимава при одржување/перење, се пере рачно или на програм за рачно перење/деликатно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895

ЌЕБЕ MИНТ СО ПОМ ПОМ Ќебе изработено од 100% памук Димензија: 100cm x 80cm (+-2/3 см) Содржи рачно изработени детали (пом пом) Да се внимава при одржување/перење, се пере рачно или на програм за рачно перење/деликатно .. Category: Product #: Ќебе минт со пом пом Regular price: 690 ден. 690 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje