ПОЛАРНО ЌЕБЕ КРЕМ/КАЈСИЈА

1.090 ден.
Шифра на производ: КРЕМ/КАЈСИЈА
Достапност: Распродадено
Количина:

ПОЛАРНО БЕБЕШКО ЌЕБЕ

ДИМЕНЗИЈА: 80X100 СМ

СОСТАВ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2022. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895

ПОЛАРНО ЌЕБЕ КРЕМ/КАЈСИЈА ПОЛАРНО БЕБЕШКО ЌЕБЕ ДИМЕНЗИЈА: 80X100 СМ СОСТАВ: 100% ПОЛИЕСТЕР .. Category: Product #: КРЕМ/КАЈСИЈА Regular price: 1.090 ден. 1.090 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje