МОНТЕСОРИ ДУШЕК/ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ
  • МОНТЕСОРИ ДУШЕК/ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ
  • МОНТЕСОРИ ДУШЕК/ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ

МОНТЕСОРИ ДУШЕК/ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ

1.690 ден.1.437 ден.
Шифра на производ: JUST LIKE THE MOON
Достапност: На залиха
Количина:

Убавa и практична повеќенаменска подлога за играње, душек за спиење.

Димензија 120x60x4cm.

Оваа удобна подлога за играње, е практична и корисна од самото раѓање како подлога за играње, душек или наддушек, за преспивање, играње, читање на под по Монтесори методологијата.

Навлаката лесно се отстранува и се одржува.

Достапна во повеќе дезени

Состав: Надворешен дел/прекривка 100% органски памук

Внатрешен дел: 100% Полиуретанска пена

Одржување: Навлаката се отстранува и пере на 30 степени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

МОНТЕСОРИ ДУШЕК/ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ Убавa и практична повеќенаменска подлога за играње, душек за спиење. Димензија 120x60x4cm. Оваа удобна подлога за играње, е практична и корисна од самото раѓање како подлога за играње, душек или наддушек, за преспивање, играње, читање на под по Монтесори методологијата. Навлаката лесно се отстранува и се одржува. Достапна во повеќе дезени Состав: Надворешен дел/прекривка 100% органс.. Category: Product #: JUST LIKE THE MOON Regular price: 1.437 ден. 1.690
1.437
Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje
Elo © 2022. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895