Распродадено
ОРГАНСКО ЌЕБЕ BEARY COOL

ОРГАНСКО ЌЕБЕ BEARY COOL

990 ден.
Шифра на производ: ОРГАНСКО ЌЕБЕ BEARY COOL
Достапност: In Stock
Количина:

Двострано бебешко ќебенце изработено од органски памук и минки, 100% памук, 100% полиестер

Погодно за користење од најмала возраст. Совршено се вклопува во секоја количка и транспортер.

Димензија: 80x 100 (+- 2см)

НАПОМЕНА: Нијансите во бојата на материјалот може да се разликуваат поради различниот производтвен сиклус на материјалот. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS
ОРГАНСКО ЌЕБЕ BEARY COOL Двострано бебешко ќебенце изработено од органски памук и минки, 100% памук, 100% полиестер Погодно за користење од најмала возраст. Совршено се вклопува во секоја количка и транспортер. Димензија: 80x 100 (+- 2см) НАПОМЕНА: Нијансите во бојата на материјалот може да се разликуваат поради различниот производтвен сиклус на материјалот.  .. Category: Product #: ОРГАНСКО ЌЕБЕ BEARY COOL Regular price: 990 ден. 990 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje