ПОСТЕЛНИНА STARS

ПОСТЕЛНИНА STARS

1.190 ден.
Шифра на производ: ПОСТЕЛНИНА STARS
Достапност: На залиха
Количина:

Постелнина изработена од органски памук составена од 3 дела ( за бебешко креветче со димензија 120x60 см); 

Навлака за јорган 120x100 см (компатибилна со јорган од палетата на ELO.)

Навлака за перница 45x35 см

Чаршав со ластик за душек 120x60см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS
ПОСТЕЛНИНА STARS Постелнина изработена од органски памук составена од 3 дела ( за бебешко креветче со димензија 120x60 см);  Навлака за јорган 120x100 см (компатибилна со јорган од палетата на ELO.) Навлака за перница 45x35 см Чаршав со ластик за душек 120x60см. .. Category: Product #: ПОСТЕЛНИНА STARS Regular price: 1.190 ден. 1.190 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje