LAST PIECES

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
СЕТ ПОСТЕЛНИНА (ЧАРШАВ+ПЕРНИЧКА)
Сет постелнина составена од чаршав за бебешко креветче со димензии 120x60см/140x70см Бебешка перн..
1.190 ден.1.010 ден.
без ДДВ: 856 ден.
-22%
ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТЧЕ SCANDINAVIAN SEA
Оградица за креветче Димензија: 180x30cm, врвки на горна и долна страна вкупно 8  Состав:..
890 ден.690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
-22%
ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТЧЕ FLYING CIRCYS
Оградица за креветче Димензија: 180x30cm, врвки на горна и долна страна вкупно 8  Состав:..
890 ден.690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
-30%
ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ MUK
..
1.690 ден.1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.

Распродадено

-30%

Распродадено

ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ  FLYING CIRCUS GIRAFFE
..
1.690 ден.1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.

Распродадено

-22%

Распродадено

ПОСТЕЛНИНА TRIPLET
  Навлака за јорган 120x100 см (компатибилна со јорган од палетата на ELO.) Навлака ..
1.390 ден.1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
-22%
ПОСТЕЛНИНА SCANDINAVIAN SEA
  Навлака за јорган 120x100 см (компатибилна со јорган од палетата на ELO.) Навлака ..
1.390 ден.1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.

Распродадено

-23%

Распродадено

ЈОРГАН SCANDINAVIAN SEA
Бебешки јорган изработен од органски памук со полнење од силиконски снегулки Димензија на јорганч..
1.290 ден.990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

Распродадено

-23%

Распродадено

ЈОРГАН BAO BAO
Бебешки јорган изработен од органски памук со полнење од силиконски снегулки Димензија на јорганч..
1.290 ден.990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
-30%
ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ COALA
Подлога за играње Димензија: Дијаметар 110-115см×2-3см Состав:100% органски памук/ 100%полиест..
1.690 ден.1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
-23%
БЕБЕШКИ КОВЕРТ MUK
..
1.290 ден.990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
-23%
БЕБЕШКИ КОВЕРТ BAO BAO
..
1.290 ден.990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Elo © 2022. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895