ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ

ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ

690 ден.
Шифра на производ: ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

Плетени играчки за глодање и играње. Изработени од памучен конец со силиконско полнење. Димензија 28-30см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com
ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ Плетени играчки за глодање и играње. Изработени од памучен конец со силиконско полнење. Димензија 28-30см. .. Category: Product #: ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ Regular price: 690 ден. 690 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje