ОРГАНИЗЕР BISCUIT

(0 Прегледи) 9 Продадени

890,00denars

Соодветен за складирање на сите потребни работи за вашето дете на едно место. Располага со два џеба, соодветни за сместување на пелени, цуцли, шишенца, играчки.

Димензии: 60×30см

Out of stock

SKU: ORGANIZER BISCUIT Category , Tags: ,

ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ

Соодветен за складирање на сите потребни работи за вашето дете на едно место. Располага со два џеба, соодветни за сместување на пелени, цуцли, шишенца, играчки.

Димензии: 45×30см

Состав: Навдорешен дел: Органски муслин 100% памук

Внатрешен дел: Хипоалергенско силиконско полнење

Инструккции за одржување:

Се пере на програм за деликатни материјали, 30 степени

Се пегла на средна температура

Dimensions 45 × 28 cm
Patterns

Customer ratings
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

No reviews

Write a customer review

Be the first to give reviews “ОРГАНИЗЕР BISCUIT”

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X