ДЕКОРАТИВНИ ПЕРНИЦИ СЕТ

ДЕКОРАТИВНИ ПЕРНИЦИ СЕТ

2.290 ден.
Шифра на производ: MUK
Достапност: На залиха
Количина:

СЕТ ОД ДЕКОРАТИВНИ ПЕРНИЦИ

1 ГОЛЕМА ПЕРНИЦА ЕЖ/ОБЛАК 60X30/35 СМ

2 ПЕРНИЦИ ВИНОЖИТО МИНТ 30/35X28/35СМ

2 ПЕРНИЦИ ВИНОЖИТО РОЗЕ  30/35X28/35СМ

СО ВРВКИ ЗА ВРЗУВАЊЕ НА КРЕВЕТЧЕ И БЕЗ ВРВКИ (ОПЦИОНАЛНО, СЕ НАВЕДУВА ВО КОМЕНТАР ПРИ НАРАЧКАТА ДОКОЛКУ САКАТЕ СО ВРВКИ)

СОСТАВ: 100 ПОЛИЕСТЕР

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895

ДЕКОРАТИВНИ ПЕРНИЦИ СЕТ СЕТ ОД ДЕКОРАТИВНИ ПЕРНИЦИ 1 ГОЛЕМА ПЕРНИЦА ЕЖ/ОБЛАК 60X30/35 СМ 2 ПЕРНИЦИ ВИНОЖИТО МИНТ 30/35X28/35СМ 2 ПЕРНИЦИ ВИНОЖИТО РОЗЕ  30/35X28/35СМ СО ВРВКИ ЗА ВРЗУВАЊЕ НА КРЕВЕТЧЕ И БЕЗ ВРВКИ (ОПЦИОНАЛНО, СЕ НАВЕДУВА ВО КОМЕНТАР ПРИ НАРАЧКАТА ДОКОЛКУ САКАТЕ СО ВРВКИ) СОСТАВ: 100 ПОЛИЕСТЕР .. Category: Product #: MUK Regular price: 2.290 ден. 2.290 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje