МЕКА ИГРАЧКА ЗА БЕБЕ

МЕКА ИГРАЧКА ЗА БЕБЕ

490 ден.
Шифра на производ: МЕКА ИГРАЧКА ЗА БЕБЕ
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ВИД:

Мека играчка зајче, димензија 55 x 30 cm

Страна во дезен:100% органски памук, Еднобојна страна: 100% минки плиш

Достапни во дезени како на фотографијата

Се изработуваат и по нарачка, за повеќе информации контактирајте не на маил

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com
ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

МЕКА ИГРАЧКА ЗА БЕБЕ Мека играчка зајче, димензија 55 x 30 cm Страна во дезен:100% органски памук, Еднобојна страна: 100% минки плиш Достапни во дезени како на фотографијата Се изработуваат и по нарачка, за повеќе информации контактирајте не на маил .. Category: Product #: МЕКА ИГРАЧКА ЗА БЕБЕ Regular price: 490 ден. 490 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje