БАМПЕР ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТ

БАМПЕР ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТ

1.390 ден.
Шифра на производ: LITTLE COALA
Достапност: На залиха
Количина:

Оградица во форма на цилиндар со должина од 2м и дијаметар 12 см

Состав; надворешен дел 100% органски памук

              внатрешен дел 100% полиестер 

Бампер оградицата е замена за клесична оградица, соодветна за бебешко и детско креветче како странична заштита 

Лесна за оджување

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

БАМПЕР ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТ Оградица во форма на цилиндар со должина од 2м и дијаметар 12 см Состав; надворешен дел 100% органски памук               внатрешен дел 100% полиестер  Бампер оградицата е замена за клесична оградица, соодветна за бебешко и детско креветче како странична заштита  Лесна за оджување .. Category: Product #: LITTLE COALA Regular price: 1.390 ден. 1.390
Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje
Elo © 2022. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895