CHRISTMAS EDITION

CHRISTMAS EDITION
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПЛЕТЕНИ ЛАМПИОНИ CHRISTMAS EDITION
ПЛЕТЕНИ ЛАМПИОНИ ДИМЕНЗИЈА: 10-13СМ  СОСТАВ: 100% ПАМУК, 100% ПОЛИЕСТЕР    ..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
ДРЖАЧИ ЗА ЦУЦЛИ CHRISTMAS EDITION
ДРЖАЧИ ЗА ЦУЦЛА CHRISTMAS EDITION ДИМЕНЗИЈА: 10-13СМ ИГРАЧКА + ВРВКА 13 СМ СОСТАВ: 100% П..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА SANTA
Декоративна перница SANTA Димензии: 42 x 37 см Состав: 100% полиестер ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА RAINDEER 2
Декоративна перница ЕЛЕН Димензии: 44 x 34 см Состав: 100% полиестер ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА RAINDEER
Декоративна перница ЕЛЕН Димензии: 50 x 42 см Состав: 100% полиестер ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА MOUSE
Декоративна перница MOUSE Димензии: 44 x 33 см Состав: 100% полиестер ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
ДЕКОРАТИВНА ПЕРНИЦА CHRISTMAS BEAR
Декоративна перница CHRISTMAS BEAR Димензии: 37 x 29 см Состав: 100% полиестер ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Elo © 2022. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895